Tajomstvo mojej kuchyne

Tajomstvo mojej kuchyne

Kamila a Pavel nám pripravia sladký Ženský rozmar. V Tinkinej prírodnej lekárni si predpíšeme propolisové cukríky. Divácke adventné inšpirácie nám predstaví Katarína Tóthová a Peter Pavlis v nedeľu 27. 11. o 18:15 v Tajomstve mojej kuchyne.

Tajomstvo mojej kuchyne

Tajomstvo mojej kuchyne

Chutných inšpirácií nikdy nie je dosť! Kamila s Pavlom vám tentoraz prezradia recept na makový koláč a naši diváci Peter Vojtíšek a Stanislav Požgay pripravia Budapeštianske rezy v špeciálnej úprave a lahodného králika na víne. Sledujte Tajomstvo mojej kuchyne v nedeľu o 18:15 na Jednotke.

Tajomstvo mojej kuchyne

Tajomstvo mojej kuchyne

Pavel Pospíšil a Kamila Magálová nás pozvú na fazuľový koláč bez múky. Bylinkárka Mirka Latečková nám predpíše tinktúru z pagaštana konského na liečenie kŕčových žíl. Naši diváci Cecília Vyletelová a Vladimír Švantner pripravia zemiakový lepník a domáce rožky a poprávkovú polievku po náročnej noci. Tajomstvo mojej kuchyne v nedeľu 12. 11. o 18:15 na Jednotke.

NEODOLATELNÝ SKOŘICOVÉ ROLKY RECEPT, MUSÍTE VIDĚT!!!

NEODOLATELNÝ SKOŘICOVÉ ROLKY RECEPT, MUSÍTE VIDĚT!!!

Skořicové rolky jsou snadné a mají úžasnou chuť . Každý je má rád . To je velmi populární ve skandinávských zemích a severní Amerika . Majkl říká, že není nic lepšího než jíst na chladné zimní den teplé skořicové rolky s rodinou. Recept je 12 rolí: Na těsto : 500 g mouky 1 kostka čerstvého droždí 100 g rozpuštěného másla 200 ml teplého mléka 100 g cukru krupice 2 vejce Na náplň : 200 g cukru krupice 100 g másla při pokojové teplotě 1 lžička mleté ​​skořice Pro polevu : 100 g moučkového cukru 3 lžíce mléka Recept : smíchejte všechny ingredience na těsto a dát na teplé místo ( Majkl dává těsto v troubě při 40 stupních Celsia ) . Poté, coobjem těsta má dvojité (cca 45 minut), mixujte těsto a nechte kynout znovu, dokud se zdvojnásobí v objemu (cca 30 minut). Položte stretch fólie na pult , namažte olej na stretch folie a udělejte placku z toho těsta cca 40cm široká a 30 cm dlouha a 1 cm tlustá. S pomocí stretch fólie , srolujte těsto do roli. Pak vzít nůž a nakrájejte roli na cca 5 cm široké rolích a položte je na vymaštěný pekáč. Pečeme v předehřáté troubě na 20 minut při 170 stupních Celsia . Jakmile pečené , vindejte z trouby a zalijeme polevou. Nechte rolky vychladnout a jeste kdiž jsou ještě teplé. Bon Appetit !

Tajomstvo mojej kuchyne

Tajomstvo mojej kuchyne

Kamila Magálová, Pavel Pospíšil a ich hostia - dnes herečky Zuzana Vačková a Karin Haydu - nám opäť prezradia svoje najlepšie recepty. Sledujte Tajomstvo mojej kuchyne v nedeľu 31. januára o 18:20 na Jednotke.

Top Videos -  loading... Change country
Load 10 more videos
 
Latest Searches
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE